PRODUCENT MASZYN
DO OPAKOWAŃ KARTONOWYCH 

Ponad 30-lat na rynku opakowań.

AUTOMAT DRUKUJĄCO-WYKRAWAJĄCY

Automat 3R duży

Automatyczna linia do produkcji opakowań kartonowych składa się z jedno/dwu/trzy-kolorowej drukarki fleksograficznej oraz wykrawarki rotacyjnej. Solidna konstrukcja wykonana jest ze stali, połączona spawami i obrabiana wiórowo, zabezpieczona przed korozją i pomalowana farbą.

W drukarce fleksograficznej zastosowano transporter podciśnieniowy pomiędzy kolorami, uzyskując bardzo wysoką dokładność druku. Średnica bębnów drukujących 500mm pozwala na drukowanie płyt do 1450mm długości. Wały drukarki sprzężone są mechanicznie z możliwością płynnej regulacji obwodowej podczas ruchu oraz dodatkowo płynnej regulacji po osiowej co bardzo ułatwia dopasowywanie polimerów drukujących i skraca czas ustawienia maszyny.

Kałamarzowy system farbowy oraz wały gumowe znacznie obniżają koszty eksploatacji. Transporter pasowy łączący drukarkę z rotacją pozwala na ponowne centrowanie formatki przed wycięciem. Rotacja z bębnem fi 500 mm pozwala na wycinanie po długości do 1550 mm. Wykrawarka rotacyjna wyposażona jest w przesuw boczny - cykliczny wału poliuretanowego około 40 mm/15 min, co pozwana na obniżenie kosztów eksploatacji. Dodatkowo maszyna posiada system oczyszczania użytków. Podawanie ręczne lub automatyczny podajnik pasowy, podciśnieniowy.  

Dane techniczne

NazwaWartość
Szerokość robocza1,25; 1,45; 1,8; 2,0; 2,3m
Polimer drukujący5 mm
Przesuw boczn-cykliczny wału poliuretanowego rotacji40 mm/15 min
Średnica wału na matrycę w rotacji500 mm
Średnica wału poliuretanowego w rotacji216 lub 318
Długość wykrojudo 1450 mm
Wydajnośćdo 2500 szt/h
System samooczyszczania wykrojówokoło 90%
Moc zainstalowanaod 5,5kW 400V
Podawanie ręczne lub podajnik automatyczny podciśnieniowy 
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

AUTOMAT DRUKUJĄCO-WYKRAWAJĄCY

ZAPASZAMY
DO KONTAKTU

HOME    O FIRMIE    OFERTA    KONTAKT